Edmund Hillary jako inspirace

Každý milovník hor, dobrodružství nebo adrenalinu chce alespoň jednou zažít stejný pocit, jaký měl Edmund Hillary. Dobrodruh, který jako první na světě pokořil Mount Everest. Právě ten pocit se pro nás stal inspirací pro dokonale vybavený apartmán s dechberoucím výhledem v samém srdci Špindlerova mlýna.

Vybavení na míru, jako součást standardů

Existuje větší komfort, než přijít do hotového? Zapomeňte na cestování se zavazadly, vše potřebné jsme připravili. Plně zařízené apartmány s vestavěnými skříněmi poskytují dostatek úložného prostoru. Postele, stolky a sedačky jsou vyrobené na míru. Kuchyň má všechny potřebné spotřebiče, další dotek přírody dodává žulová pracovní deska. Výsledný koncept podtrhne soukromá finská sauna, která je součástí každého apartmánu.

ready to move in

Všechny apartmány jsou zcela dokončené a připravené k okamžitému užívání.

IQ systém

Na teplo vašeho horského domova, nebo zajištění přístupu dohlédnete vzdáleně pomocí mobilní aplikace.

soukromá sauna

K dispozici budete mít vlastní soukromou saunu, která je součástí apartmánu. 

travnatý pozemek

Ke každému apartmánu náleží také podíl 1/6 na travnatém pozemku s parcelním číslem 53/13 o velikosti 694 m2.

rekuperace

Systém rekuperace zajistí přísun čerstvého vzduchu i v době vaší nepřítomnosti.

kamerový systém

Kamery v okolí budouvy dohlédnou na vaše bezpečí.

privátní parkování

Ke každému apartmánu patří garážové stání s přípravou na elektro nabíjecí stanici a prostorný sklep.

Přízpůsobeno maximální kapacitě

Zdánlivě nenápadné detaily znamenají v projektu Edmund velké rozdíly. Každý apartmán disponuje třemi koupelnami, pohodlně se tak ubytuje až šest hostů, každý pár bude mít k dispozici vlastní. V pokojích je pohodlná, na míru navržená rozkládací pohovka a prostorná šatní skříň. Místnost se tak snadno promění v komfortní řešení pro přespání, které nebude působit jako kompromis.

Nenápadný komfort

Suchou nohou napřed, v Edmund je pro každý apartmán připravena garáž. Chodník před garážemi je navíc vyhřívaný, takže vám příjezd sníh nezkomplikuje. Součástí apartmánu je i prostorný sklep včetně zařízení na sušení prádla nebo mokrých lyžáků. Apartmány jsou vybaveny moderním inteligentním systémem, který umožňuje vzdálené ovládání dveří nebo třeba regulaci topení. Místnosti jsou navrženy s rekuperačním zařízením, podlahovým vytápěním a několika topnými žebříky, což po celodenní lyžovačce jistě oceníte.

Ideální poloha, terasa a zahrada

Vždy je to v první řadě o místě. Poloha apartmánů Edmund ve svažitém jižním terénu poskytuje krásné výhledy do okolní krajiny a celodenní přísun slunečních paprsků. Horské slunce a dechberoucí panoramata si vychutnáte především z prostorných teras a zahrad, kterými disponuje většina apartmánů. Na ose mezi Medvědínem a Svatým Petrem, stranou od ruchu města, a přesto v centru dění.

Vyberte si svůj apartmán

Projekt Edmund je navržený tak, aby zapadl do okolní hornaté krajiny a poskytl autentický zážitek z pobytu v panenské přírodě. Nabízí veškerý komfort pro harmonický odpočinek mimo rušné ulice, zároveň v bezprostřední vzdálenosti od centra. Nadčasový design a moderní horská architektura v podhůří Krkonoš, to všechno představuje projekt Edmund.

Napište nám

reCAPTCHA
Creative studio based in Prague.
Architecture is a language.
www.delicode.cz